לפרסום מודעות אנא התחברו או הרשמו
חדשות פלורנטין
תאריך פרסום סדר עולה כותרת מחבר סדר עולהסדר יורד תמונה
02-03-2010 דוד בן גוריון
מקווים שכבר יהיה אישור רשמי מהעיריה והמשטרה ובעלי הברים יוכלו להוציא מוסיקה לרחובות. לדף הרשמי של המסיבה http://www.tautktiv.com/item/481

הנ"ל אינו הזמנה רשמית למסיבה."טעות כתיב" אינה מפיקה את המסיבה או קשורה לארגון שלה באופן רשמי. כל מי שמגיע למסיבה עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו האישית בלבד ,בכפוף להנחיות המשטרה והעיריה.
21-01-2010 זורו
אההה.....הנה זה בא עוד פרטים בלינק הבא מסיבת פורים פלורנטין 2010
11-11-2009 בוזי
אה......

הרגע שכולם חיכו לו - מסיבת סילבסטר 2010 פלורנטין.


האם המשטרה תתערב ? האם העיריה תסגור את העסקים ? האם ממשלת ישראל תכריז על פלורנטין כשטח צבאי סגור ותקים חומת הפרדה ברחוב הרצל. רק אלוהים יודע. יש מסיבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010 היא שנת מפנה לשכונת פלורנטין - הנדל"ן מתחיל כבר להשתלט על השטחים הותיקים, המשטרה מתחילה להתערב במסיבות והאנרכיה כבר מתחילה להתחבא בסדקים של נגריות רחוב שטרן.


באופן רשמי המשטרה הודיעה לבעלי העסקים לא לפתוח עמדות די-ג'יי לכיוון הרחוב...אבל, עדכון מהדקות האחרונות, יש צפי ל 15 עד 30 אלף איש...כנראה שהמשטרה בכל זאת הבינה שאם אי אפשר לנצח אותם עדיף להצטרף אליהם.. נתראה בשכונה..... סילבסטר 2010 - אתר שנבנה במיוחד למסיבות סילבסטר 2010 בארץ ובעולםהצג את פלורנטין במפה גדולה יותר26-10-2009 זורו
לעיריה יש כבר תוכניות לבניית אי הפרדה, אבל שום דבר לא זז. מי לא חצה במעבר החצייה הידוע לשימצה בפינת הרחובות סלמה שדרות וושינגטון.בשעות הערב, בשעת הדמדומים המעבר הזה הופך לסכנת מוות.נהגים בקושי רואים את מעבר החציה שצבעו דהה מזמן, השמש הנגדית מסנוורת אותם ממערב וכל חציה נהפכת לסיכון ממשי. מדוע העיריה לא טורחת לצבוע מחדש את מעבר החציה ? מדוע לא מתקינים במקום עיני חתול ? מה צריך לקרות כדי שמישהו יתעורר ?
24-10-2009 פלורנטו
שכונת פלורנטין מתכוננת לחורף
24-10-2009  
מאז תחילת החודש החליטה העיריה לפשוט על בתי העסק של פלורנטין ולכפות את החוק האומר שיש לסגור את בתי העסק באחת בלילה.מדוע השינוי במדיניות לפתע ? מאז המסיבה ההמונית האחרונה שהיתה בפורים שינו העיריה והמשטרה את רמת המעורבות שלהם בנעשה בשכונה והחלו להראות נוכחות שלא הייתה ניכרת עד כה.כזכור לפני כחצי שנה ערכה המשטרה פעילות סמויה לתפיסת בתי עסק שמכרו אלכהול לקטינים.פעילות שהביאה לסגירה מנהלית של מספר ברים וקיוסקים למשך שבוע. המדיניות החדשה היא המשך של אותה פעילות.


קהילת פלורנטין נרתמת לעזרה לבית השנטי, מתקבלים בברכה תרומות, בגדים ועוד - לפרטים